Kelnerka / Pokojówka - Niemcy , Villingen-Schwenningen

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec,

właściciela 3-gwiazdkowego hotelu położonego w okolicy miasta Villingen-Schwenningen, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku :

    KELNERKA / POKOJÓWKA

                                                                                                               Miejsce pracy: Niemcy, okolice miasta Villingen-Schwenningen

Obowiązki:

W godzinach porannych

 -utrzymanie czystości i porządku w pokojach hotelowych oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych

- wymiana pościeli oraz ręczników

W godzinach popołudniowych

obsługa gości restauracji :

- przyjmowanie i realizacja zamówień

- pomoc w wyborze dań z karty

- sprzątanie stolików

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

- dobra znajomość języka niemieckiego

- samodzielność i dobra organizacja pracy

- wysoka kultura osobista

- dokładność i sumienność

Oferujemy:

- wynagrodzenie: 7 Euro/godz. netto

- praca od sierpnia do końca września 2020 roku

- czas pracy: około 170 godzin miesięcznie

- bezpłatne zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju  i  bezpłatne wyżywienie

- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

- bardzo dobra atmosfera w pracy

                                                                   Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku niemieckim, ze zdjęciem) na adres:

                                                                                                                              patrycja@perfectjob.com.pl

                                                                                         w tytule wpisując:  Kelnerka/Pokojówka - Niemcy , Villingen-Schwenningen